Zdejmij maskę – warsztaty rozwojowe dla Kobiet Opole 17/02/23 17:00 – 20:00

OPOLE 👸 17/02/23 / 👸 17:00 – 20:00 👸 290 zł

Serdecznie zapraszamy na warsztaty rozwojowe dla kobiet pt. „Zdejmij maski” 🎭

👇👇👇

Kiedy? 👉 17/02/2023 (piątek)

O której? 👉 17:00-20:00

Gdzie? 👉 Opole, ul. 1 Maja 9 / 82 V piętro – z windy należy wyjść w prawo – drzwi na wprost ( 1 min od Centrum Przesiadkowego i PKP)

Za ile? 👉 Cena 290 zł (możesz zapłacić na 2 – 3 raty, jednak całość należy wpłacić do 12.02.23)

👇👇👇

Warsztaty zostały podzielone na 3 części tematyczne:

👑 Asertywność – prowadząca Ewa Kosowska-Korniak

👑 Ja i moje potrzeby – prowadząca Aleksandra Marcinkowska

👑 Ja i moje blokady – prowadząca Honorata Sylvia

🎭

Nasze myśli mogą nam dodawać sił, motywować do posunięć wymagających ryzyka osobistego, odwagi i pewności siebie.

Nasze myśli mogą nas także prowadzić do blokad i ograniczeń, wycofania i rezygnacji.

Zmieniając swoje myśli, dzięki poszerzeniu świadomości swoich praw osobistych, budujemy postawę asertywną i… wyruszamy w drogę rozwoju.

Dokąd nas ona zaprowadzi?
Do budowania nowych relacji, opartych na zaufaniu i prawdomówności i szacunku. Do siebie… Zapraszamy do podróży w stronę asertywności, przez którą przeprowadzi Cię Ewa Kosowska – Korniak

Kiedy już nauczysz się odwagi do zmiany, w kolejnej części Aleksandra przeprowadzi Cię przez drogę do określenia własnych potrzeb, potrzeb rzekomych, byś mogła odpowiedzieć sobie na pytanie: „Czego tak naprawdę chcesz i jakie są Twoje osobiste potrzeby i jak wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje decyzje”?

Praca z metaplanem (narzędziem planowania zmiany) pozwoli określić Twoje zasoby, które są Twoją siłą. W metaplanie przyjrzymy się także Twoim blokadom i ograniczeniom, maskom, które nosisz, rolom, które pełnisz w życiu.

Czasem zapisany w podświadomości, stary i już nieaktualny program przeszkadza w osiągnięciu szczęścia, w byciu sobą. Honorata pomoże Ci go znaleźć i zastąpić nowym – takim, który pozwoli wreszcie iść dalej.

Podczas naszych warsztatów nabierzesz odwagi, aby zmienić to, co Tobie nie służy, określisz swoje potrzeby i swoje mocne strony, by zmotywować się do zmiany i posprzątać to, co Ci nie służy.

Zapraszamy do zapisów: office@edusmart-tc.net @Aleksandra Marcinkowska

%d bloggers like this: